Publicado el

Повінь – зміна системи

Астролог із Болгарії – Тетяна Йорданова оповідає про знайдені нею статті з газет різних років, де розповідається про Долореса Кенана, який займався лікуванням гіпнозом. Астролог віщує поступовий відхід Володимира Путіна від політичної арени. 2022-й критичний для Путіна. Здавалося б, за два дні до відомих подій зірки мали б попередити пані Тамару, але ні: її прогнози містили лише загальні фрази, що 2022-й та 2023-й – дуже важливі роки для Казахстану («тому що це перехід на нову економічну платформу разом з усім світом»). Справа в тому, що він уже неодноразово допомагав багатьом людям знайти надію на якесь майбутнє, або дізнатися минуле, що дозволяло уникнути низки неприємних подій у житті. Так бачила Ванга. І ще тоді двадцять років тому вона бачила витоки цих подій. Так відбуватиметься третя світова війна. Будуть страшні катаклізми. Зірветься третя світова. Третя світова війна закінчиться перемогою сил добра! У той же час Ванга пророкувала, що після конфлікту в Україні послідує громадянська війна вже в Росії, яка завершиться перемогою повсталого проти режиму народу.

У мережі також можна прочитати, що війну в Україні перебачили не лише Нострадамус та Ванга, але й українські мольфари – карпатські знахарі, яким приписують надприродні здібності. Цікаво, що в них немає дат, але астрологи протягом багатьох років зіставляють різні події в світі і катрени віщуна – це дозволяє досить точно визначати час, про який пише Нострадамус в своїх чотиривіршах. Але щоб не нудитися в нервовому очікуванні, можна дізнатися, що говорили великі Ванга і Нострадамус про цю війну і що обіцяють астрологи зараз. Можна і не писати нічого нового, просто замінити дату – адже покійна Ванга не скаже вже нічого нового. Прогноз Ванги на 2022 рік для України видається спірним, якщо згадати, що на 2021 нею було призначено нове об’єднання Росії, Білорусії та України, поява в об’єднаній країні нового лідера і поступовий перехід до мирного і благополучного життя. У грудні 2021 року для свого прогнозу він обрав два катерни, у яких потім побачили передбачення війни в Україні та смерть Єлизавети ІІ. Війну в Україні Ванга передбачала ще на початку 60-х років минулого століття. До речі, минулого разу під час входження Юпітера у тілець, 2012 року, Україна прийняла Євро-2012.

Весь світ уже тривалий час слухає страшилки про швидкий початок Третьої світової війни: хтось каже, що вона вже почалася, а хтось морально готує оточуючих на початок. Після збулося пророцтва про коронавірус все більше людей забувають про промахи – передбаченої нею Третьої світової і деяких інших спірних твердженнях (про кінець світу, який повинен настати вже через рік). Через кілька років, після Першої світової війни, він стає лідером нацистської Німеччини, а ще пізніше розв’язує кровопролитну війну проти СРСР. Ще часто говориться, що прогноз – неминуче відображення минулого, яке однозначно, але на відміну від минулих днів воно багатоваріантно. Ще два десятки років тому знаменита провидиця розповіла світу про те, що військова стратегія зазнає величезних змін. Ще в 1995 році Ванга говорила про біду для всього людства, яка прийде від «жовтих людей». За словами Нострадамуса, ця війна прийде з території сучасного Іраку і триватиме 27 років. За зміст реклами відповідальність несуть рекламодавці. За версією болгарської ясновидиці, військові дії на території України повинні закінчитися до кінця 2015 року – так що можна вважати, web page що частково відповідь на питання щодо того, чи збулися пророцтва Ванги про Україну можна вважати позитивним – адже на сході поки що панує відносне затишшя. Її зліпили з того, що було. Більше того, екстрасенси зазвичай не називають точних дат закінчення якихось подій, втім, як і їх початку, то знайти інформацію про те, коли закінчиться війна в її пророкуваннях складно.

Слід пам’ятати про її запевнення про зниження рівня конфліктності, отримання надії на мир на території країни, і промовчати про те, що вона не бачила в майбутньому на карті світу такої країни, як Україна. З її слів, нікого живого на її території не залишиться. Дмитро Медведєв – не перший російський політик, який висловив свій прогноз розпаду України. Незважаючи на смерть провидиці, люди охоче шукають і знаходять свіжі, нові або шокуючі передбачення Ванги для України і Росії. Серед них – смерть короля Генріха II, Французька революція, прихід до влади Адольфа Гітлера, теракти 11 вересня, пандемія Covid. «, про теракти 11 вересня в США виявилися напрочуд точними. Мировые державы осторожно поглядывали на старого владельца правил и надеялись, что рано или поздно США найдут выход из глобального кризиса, а остальные встроятся в новый миропорядок с минимальными издержками. Предсказания о том, что ждет Украину и Россию были сделаны много десятилетий тому назад. Она поставляет на Украину оружие и наемников, оборудовала перевалочный лагерь в Польше, спешно собирает деньги для финансирования режима Владимира Зеленского, выступает медийным агрессором. Можливо, впевнений прогноз просто запізнився і пересунувся на 2022, але тоді незрозуміло, про які ускладнення в серпні говорить аналіз астрологічного розкладу. Очень похожий прогноз дала астролог Анна Федоренко. Известный астролог Лилия Викулова попыталась разобраться в гороскопе для Украины на 2022 год.