Publicado el

Керівник столичної медицини Валентина Гінзбург: Повірте, сімейних лікарів вистачає

Мовляв, зарплати у тих, хто має стаж понад 30 років, і молодих спеціалістів однакові, не набагато вищі 16 тис. Кожен хірург вам скаже: навіть попри стаж у 40 років, якщо він місяць не стояв в операційній, він певним чином це відчуває. Саме так. Кожен заклад має штат немедичних працівників. На 1 серпня 2022 року відсоток відсутніх працівників зменшився до 19% (7297 працівників: з них 2312 лікарів, 2563 молодших спеціалістів). Якщо у лютому-березні відсутність медиків у столиці у порівнянні з довоєнним часом становила 50%, то вже на 1 серпня лише 19%. Не було критичного дефіциту й якихось конкретних фахівців. «Заступник міністра охорони здоров’я нагадав, що забезпечення медиків гідною заробітною платою має залишатися пріоритетом №1 для керівника кожного медичного закладу. Збільшення зарплати медичного персоналу бюджетних медустанов гарантуватимуть за рахунок спеціального додаткового збільшенню тарифів Програми медичних гарантій, а для відомчих закладів передбачать надбавки «за престижність професії», повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медстрахування Михайло Радуцький. Її головна мета – самоокупність медичних закладів?

Це постанова Кабміну «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12.01.2022 № 2 (далі – Постанова № 2). Вона передбачає підвищення базового рівня зарплати для лікарів та медсестер так, як це показує таблиця нижче. У бюджеті на 2022 рік передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень – для середніх медичних працівників. Зокрема, за 2022 рік підтримка закладів охорони здоров’я з місцевого бюджету склала 4,5 млрд грн. І це підтверджується результатами роботи вже реорганізованих закладів. Сьогоднішня стаття присвячення медичному страхуванню та оплаті роботи лікарів у Чеській республіці. І за результатами 2022 року кількість лікарів (сімейних, терапевтів, педіатрів) в них збільшилася у порівнянні з 2021. Окрім комунальних центрів у столиці первинну медико-санітарну допомогу надають ще 117 закладів охорони здоров’я інших форм власності. Завдання ставилося категорично – забезпечити допомогу усім. Я, як людина, як бабуся чотирьох онуків, хочу бути переконаною та впевненою, що звертаюся у заклад, де зможуть надати якісну медичну допомогу. Окрім того, що після реорганізації він перетворився на спроможний заклад, на його базі в 2021 році почали проводити трансплантації органів. Після початку пандемії західні сусіди України почали помітно підвищувати зарплати медикам. Зокрема Міністерство оборони України отримає 131 мільярд, тоді як торік було 118 мільярдів.

Лікар-педіатр з оптимальною кількістю декларацій отримає 18 767 грн, тоді як раніше його зарплата сімейного лікаря в Україні 2023 була трохи більше 8 000 грн. Сімейний лікар, який підписав максимум декларацій, отримає в жовтні 18 500 грн. Зросли і зарплати медсестер: тепер вони залежно від кількості декларацій, отримують від 8 475 грн до 9 923 грн, раніше середня зарплата медсестри становила 4 314 грн. На первинній ланці середня заробітна плата на сьогодні становить 15 тисяч 652 гривні (після оподаткування – 12 тисяч 599 гривень), а у 2022 році планується збільшення цього показника до 16 тисяч 357 гривень (після оподаткування – 13 тисяч 167 гривень). За даними Національної служби здоров’я, у 2022 році середня заробітна плата працівників закладів охорони здоров’я становила 14,3 тис. «Один із головних чинників – це заробітна плата. В Україні підвищили зарплати медичним працівникам: оновлені суми вони зможуть отримати вже за січень. Зараз, за підсумками 2022 року, реорганізовані туберкульозні, психіатричні, шкірно-венерологічні заклади не просто підвищили якість надання меддопомоги, а й видатки на зарплати з загального обсягу фінансування у них подекуди складають лише 30%. У той час як в автономних, незалежних медзакладах, за які так тримаються ті медики, які проти реорганізації, видатки на зарплату – 95% , а то й не вистачає.

І столиця має досвід дуже успішних за своїми підсумками реорганізацій. Попри позитивний досвід завжди реорганізацію медичних закладів супроводжує величезний спротив. А фінансові спроможності закладів – тут навіть не вторинно. Таке рішення головний лікар приймає у межах спроможності закладу, зафіксованої у фонді зарплатні. А насправді, чи так важливо пацієнту, яка назва та організаційна структура закладу, де він лікується? Система якраз невілює цей «перекіс», обертає його на користь і пацієнту, який може обрати, де лікуватися, і закладу, який отримує за це кошти. Технічка отримує чистими на руки 3400 сюди входить шкідливість,заміну техпрацівнику не оплачують. У зв’язку з майбутнім підвищенням зарплати у сфері медицини, лікарі та фахівці середньої ланки приготувалися до того, що скорочення лікарів в 2022 році в Україні відбудеться в обов’язковому порядку. У нас взагалі вистачає сімейних лікарів? Я би взагалі не говорила про дефіцит. Загалом в Україні і в Києві зокрема, є надлишкова кількість медичних закладів. У 2022 році до закладів охорони здоров’я працевлаштовано 583 внутрішньо переміщені особи (з них 253 лікаря, 204 молодших спеціалістів).