Publicado el

Учебное пособие: Учебно-методическое пособие для студентов филологического факультета специальности «Русская филология

Так заведено і в магії. І оскільки вони, передбачення для України на 2023 рік мольфари, несуть в собі часточку духу та крові гігантів-лелетів, їм відкриваються таємниці магії природи, яку бережуть скелі та гірські озера. Мати-Земля подарувала людям знання магії – знання про гармонію людини і природи, людини і оточуючого світу, видимого та невидимого. Від народження людства прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів землі, ще як люди не знали ґаздувати, не знали будівництва, не знали мистецтва культивування рослин, а жили у печерах, збирали трави і коріння і жили тим, що давала їм природа, то Мати-Земля наділила тих людей знанням відчувати. Мольфари теж вважають, що генетика дає більшу силу пророцтво для України 2023 магічного мистецтва. До речі, сибірські шамани вважають, екстрасенси про Україну 2023 що Великим Шаманом (тобто, найсильнішим) може стати тільки той, у кого в роду було не менше десяти шаманів-попередників, котрі ставали духами-покровителями для наступника. До них зверталися у різних складних ситуаціях і кликали як захисників та цілителів. До речі, саме так – „земними богами» – називали своїх шаманів і деякі індіанські племена. Мольфа, примовлена „на зло» – це завжди якийсь предмет, який вибирається в залежності від того, що саме хочуть заподіяти людині (найчастіше – ніж, голка або якийсь гострий предмет). І саме від них, кажуть, https://maryklein.ru/2023/05/14/%d1%83%d1%87%d0%b5%d0%b1%d0%bd%d0%be%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%b5-%d1%83%d1%87%d0%b5%d0%b1%d0%bd%d0%be-%d0%bc%d0%b5%d1%82%d0%be%d0%b4%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%b5-2/ пішли карпатські маги та чаклуни.

Так і почалося магічне знання на землі – а вже від тих, перших, могли навчитися і ті, що просто закохувалися у ту науку. Він дістає з печі горщик, у якому вже парує чай із запашних полонинських трав, а із закапелка, в якому – як я потім дізналася – знаходиться його „робочий кабінет», виносить високу пляшку з настойкою власного виготовлення. Про лелетів-гігантів розповідають, що жили вони в горах та лісах, і були тими самими нащадками земних жінок та синів Божих, про яких йдеться в одній із книг Біблії. Отже, сам термін „мольфар» походить від стародавнього слова „мольфа», що означає зачарований, „замовлений» предмет. Отже, прогрес – це поступове наповнення і обживання простору часом, https://africacloudspace.com/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%bd%d1%81-%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%bd-%d1%88%d0%b5%d0%bf%d1%82%d0%b8%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%94-%d0%b2%d1%81%d1%96-%d1%88%d0%b0%d0%bd/ історією. Отже, тепер до списку можна віднести й шаманізм Карпат (тому що традиція ця збереглася не тільки в українській частині Карпатських гір). Ці знання, про які я кажу, ми називаємо Земною Магією (Цікаво, що традиційний шаманізм північноамериканських індіанців називається „earth medicine», що можна перекласти, як „земна магія», оскільки в англійській мові слово „medicine» означає не лише „лікування», але й „магія»). Історію розгортання образу Г.Сковороди в українській літературі можна простежити за двома «сюжетними лініями». У X віці в нашій українській мітології перше місце займає вже не Сварог, але Перун, відомий і іншим слов`янським народам, а також литовцям.

Перші морози вже намагаються взяти річку в полон, але з бистрим потоком Черемошу не так легко впоратися, і хвилі проривають молоду кригу. У низьке, вже по-осінньому сіре небо злітали співанки. Це таємниці природи, які дають тим, хто ними володіє, розуміння і силу діяти так, як заведено по закону Матері-Землі і її дитини – природи. Це – закон природи. Жила одна блудница. Она забыла закон Божий, никогда не ходила в церковь и не исповедовалась, а только грешила день и ночь. У романі «Сонячна машина» людина під впливом техніки опу- скається до рівня тварини, у трилогії «Прекрасні катастрофи» техніка уніфі- кує людину до рівня машини, робота. У романі М.Дашкієва «Торжество життя» (1950) радянські вчені працюють над винайденням протиракової вакцини. Чи не всі українські фантасти в СРСР усвідомлювали дегуманізуючий вплив техніки на людину, проте надійним запобіжником у ви- падку трагедії оголошували унікальний радянський устрій. Над визначеним предметом мольфар промовляє спеціальну «примівку» – замову, і той предмет служить людині в певній життєвій ситуації.

Мольфою може бути будь-який предмет – чи то спеціально зроблений оберіг, чи то предмет побутового використання чи хатнього начиння, чи то частина одягу, а то й зброя чи сільськогосподарське знаряддя. З нашого погляду, для розуміння головного конфлікту повісті «Думки і серце» продуктивною може бути теорія авторської свідомості, оскільки художня спадщина М.Амосова має виразні ознаки автобіографізму. У творі нема єдиного головного героя і зорієн- тованої на одного персонажа сюжетної лінії. Якщо вопрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів робиться для захисту самої людини, – як правило це підвіска-талісман, виготовлена з металу, що відповідає суті мольфи. Більш давніми є релікти вірувань, пов’язаних із культом землі: Земля свята, вона наша мати, гріх її бити, без потреби копати. Хоча прості люди, які йшли до мольфарів із своїми турботами та негараздами, їх поважали, а от священики в церквах – проклинали. І Бог розгнівався на велетів, які похвалялися своїм могуттям, і закляв їх. Перед важливою справою її достатньо прочитати по буквах, – і будете мати успіх в будь-якій справі, – каже Мольфар. І, як каже легенда, „рік від року люди ставали все меншими й меншими, доки стали такими, як зараз».