Publicado el

Російське вторгнення в Україну (з 2023)

Путін записав звернення до свого народу у цю дату. Ліліт виступає, як провокатор, спокусник, а тут ще й відвертий обман (Нептун) власного народу – знак Рак відображає. Достатньо Чорного місяця, або Ліліту в знаці Козеріг (знак відповідає за владу, таємні, тіньові операції). Плутон відповідає за масову гибель людей та радіацію. Зараз планета Плутон перебуває в ретроградному положенні, у знаці Козеріг і в останніх «градусах». У березні планета перемоги Юпітер зійдеться із планетою війни Марсом. У лютому та березні 2023 року будуть ще проголошені важливі документи за участю інших держав чи міжнародних організацій. Тобто вже в березні можливе повторне підбиття мосту, його обвалення, і тоді окупантам доведеться нам здаватися з усіх боків. В кінці березня – напочатку квітня ситуація ускладниться вже для РФ: Лукашевич допускає як кадрові втрати (великі чиновники втратять свої місця), так і територіальні (ймовірно, Росії доведеться використовувати військові сили для відстоювання вже своїх кордонів). Україні доведеться пройти суворі іспити тричі. Зірковий паспорт Україні дістався складний. ↑ Верховна Рада визнала дії Росії в Україні геноцидом.

Choose from a curated selection of flag photos. Always free on Unsplash. Масть жезлів пов’язана з енергією та дією, тому ця карта означає якісь дії у зовнішньому світі, які пов’язані з отриманням результатів. Наступний етап – це те, що нас з вами чекає: карта сонця та зірки поруч. Ця карта – апофеоз стихії вогню у картах Таро. Тоді як восени, коли відбувається коридор затемнень, події всередині політичної площини країни можуть вийти з-під контролю, додала Гресь. Що таке коридор затемнень Це період між затемненнями, дати яких знаходяться близько одна до одної. Я завжди казав, що цієї дати має щось статися. Тому з ним може статися те саме, що і з Йосипом Сталіним – або табакеркою по лобі, або шалик знайдуть для удушення. Тому на Україну чекає перемога у 2023 році. Тому говорити свіжі екстрасенси про Україну 2023 його смерть передчасно. Ледь дівчинці виповнилося 7 років, вона з точністю до доби визначила смерть улюбленої бабусі. Неправильний вибір несе загрозу державі. Кількість двійок несе у собі складну енергетику. Так само і те, за яких обставин людина покидає тіло, вирішено ще до її народження.

За цієї умови тему Донбасу та Криму буде вирішено. ↑ Вибухи в Криму пошкодили залізницю, сполучення з материковою Україною більше нема. Для багатьох такою втіхою стають прогнози астрологів про те, коли закінчиться війна між Росією і Україною 2022 – адже більшість прогнозів досить оптимістична. Хтось називає тільки місяць закінчення військових дій, деякі – навіть конкретні дати, а інші йдуть ще далі – і прогнозують наслідки війни між Україною та РФ. ↑ Найбільші втрати росіян з початку війни. 1 грудня 2022 року, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі 24 каналу заявив, що втрати української армії склали до 13 тис. У всій битві за Дніпро втрати радянської сторони склали трохи більше, ніж 400 000, так що як мінімум половина загиблих склали голову саме на цій ділянці фронту. Тіла інших загиблих і досі захоронені в місцевих городах і дворах, в навколишніх лісах та ярах або опинилися під водою створеного в 70-х роках Канівського водосховища. Будуть зруйновані будівлі, люди теж постраждають від ворожих ракет.

UAразом 2 вересня 2022 року, з початку війни в результаті ворожих обстрілів загинуло понад 7 тис. Найпесимістичніший прогноз дає астролог Юлія Овчиннікова в коментарі МК: вона вважає, що на вересень 2022 року припаде тільки пік війни – відповідно, закінчення трагедії буде ще пізніше. Інший відомий український астролог Влад Росс рубіконовую точкою подій називає 10 березня. Про це в інтерв’ю «Апострофу» розповів астролог ВЛАД РОСС. Про його відхід в інший світ говорять давно, ходять припущення, що він хворий на рак… У натальній карті путіна (особистий гороскоп за датою і місцем народження) видно, що йому все легко давалось до 70 років. Можливо, перший документ, який засвідчить припинення війни, відзначиться датою 23−24 січня 2023 року. Можливо, це буде тимчасова фігура. «Кожне місто, як і людина, має власний егрегор, тобто духа охоронця. Львів – сильне місто, бо перебуває під особливим захистом матінки Світу та матінки Землі. Журналістка «ВЗ» вирішила поцікавитися у «експерта зірок та планет» про те, що чекає на Львів та всю Україну у війні рф, коли будемо святкувати перемогу та який сценарій знищення росії. Експерт у сфері астрології переконаний, що після перемоги України країну чекає епохальний розвиток. Критична зона для України – 2022 рік. Цього року Україні – 31 рік.