Publicado el

Верховна Рада України

Визнати недійсними для України всі міжнародні договори, які уклав Уряд СРСР, і припинити експортні поставки за тими договорами. Уряд зробив великий крок, я навіть сказав би, історичний: він започаткував пенсійну реформу. Уряд також зробив спробу впорядкувати оподаткування, систему податків. Систему чудовищного социального неравенства, обреченности на вымирание слабых, систему аморальную, безнравственную, а во многом и преступную. Друге. Міністерство охорони здоров’я повністю і на, наш погляд, адекватно використало ті кошти, які були виділені, це профінансовано частково онкологія, діабет, інші програми. На наш погляд, не завжди ефективно використовуються бюджетні кошти. Вважаю необхідним при складанні чергового Бюджету накласти мораторій на підвищення фінансування головних розпорядників, а кошти спрямувати на вирішення соціальних проблем. Якщо в установчих документах закладу освіти відсутні вищезгадані норми, постанова Уряду про підвищення базової заробітної плати до медичних сестер не застосовуватиметься. Маю конкретне запитання до Уряду. Тепер щодо другого запитання – вистачить нам купонів чи ні? Хотів ви почути відповідь на це запитання. Якщо ми цього не зробимо, то матимемо дуже важкі соціальні наслідки, бо, крім цього, про що я казав, хочу звернути увагу на ще один фактор – скорочення кількості працівників на виробництві.

Але давайте буде відверті: до цього, мабуть, причетні всі, без винятку, тут присутні: хто більше, хто менше. Але я дивлюся про мінімальну пенсію на 2010 рік, ви записали 507 гривень. Побутове вугілля населенню подорожчало майже на 100 гривень. Конечно, нельзя говорить о 100 процентном выполнении программы Кабинета Министров. Якщо центральні органи управління, зокрема Кабінет Міністрів, Адміністрація Президента, Верховна Рада практично фінансується на 100 відсотків, то місцеві структури як державного управління, так і місцевого самоврядування не завжди мають і найнеобхідніше. Оскільки на це витрачається багато часу, великі суми грошей, щоб одержати ці документи через Кабінет Міністрів. Недавно в Одессе прошел интересный спектакль, который называется «Королева Молдаванки, или Наш ответ Президенту», Да, в Одессе! Да, уж там были судьи у Ельцина серьезные. Слово від фракції комуністів мав депутат Мармазов. ГОЛОВА. Микола Нощенко від фракції Партії промисловців і підприємців і «Трудова Україна». Наступним буде виступати Нощенко. ГОЛОВА. Так, Гапочка Микола, депутатська група «Народний вибір», наступний буде виступати Леонід Макарович Кравчук. ГОЛОВА. Слово має Леонід Макарович Кравчук від депутатської фракцій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної).

Слово має Сергій Терещук від фракції Аграрної партії України. Що викликає у фракції стривоженість? Що ж говорити про проблеми, які є, то вони є і їх багато. А це означає, що наступна програма уряду базується саме на цій динаміці. І тому нова програма уряду базується як на динаміці, так і на тих проблемах, які є. Намітився конструктивізм у роботі уряду і Верховної Ради, зокрема, через роботу з фракціями. Я до чого хочу сказати це уточнення, тому що в нас у залі дуже багато колишніх Прем’єрів, колишніх членів уряду, колишніх Голів Верховної Ради. З огляду на це, Міністерство фінансів, враховуючи, що презентація цього документу була проведена, обговорення цього документу, в тому числі в комітетах після цієї презентації в залі Верховної Ради також була проведена, просить народних депутатів всіх фракцій повернутися до розгляду цього документу в першому читанні та розгляду пропозицій бюджетного комітету та бюджетних висновків, які розглядалися 20 листопада. Прошу народних депутатів зосередитись. Скажімо, пропонується на розгляд депутатів перший варіант. Нам розданий орієнтовний графік, і я звертаюсь до депутатів.

Попри всі негаразди, які сільське господарство пережило в минулому році, уряд нашої держави в співпраці з Верховною Радою проявив політичну волю, знайшов економічні важелі, щоб утримати ті незначні певні позитивне тенденції, які намітилися в сільському господарстві. І найболючіше. Середній розмір заробітної плати у сільському господарстві в тричі менший, ніж в середньому по інших галузях економіки. Капвкладення у місті значно більші, ніж у сільському секторі. ЛАНОВОЙ В.Т. Об’єктивно ціни зростуть не менше, ніж удвоє. При зростанні в минулому році вдвічі заробітної плати проти 2000 року ціни на основі споживчі товари громадян нашої держави підвищилися лише на вісім відсотків. На продовольчі товари при рості зарплати, підкреслюю, вдвічі ціни виросли лише на 11 відсотків. На які додаткові виплати медпрацівник має право у цьому медзакладі? Это 43 миллиарда. Но мы то знаем, https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/razmer-zarabotnoj-platy-vrachej-v-ukrayne-v-2023-hodu.html что правительством привлечено дополнительно более 200 миллиардов гривен, если включать и … От имени нашей депутатской группы хотел бы, особенно отметить, что деятельность правительства направлена на поддержку отечественной угольной промышленности позволило уменьшить задолженность перед шахтерами по регрессным искам и единоразовой помощью более чем на треть.