Publicado el

Пророцтва Ванги: що казала провидиця про війну Росії та України

https://ukrainatoday.com.ua – https://ukrainatoday.com.ua.

Category:Battle for Dnipro museum-diorama in Pereiaslav - Wikimedia Commons У день п’яти двійок, 22 грудня 2022 року За словами Ванги змінить хід історії. За словами болгарського вченого Георгія Лозанова, який протягом 25 років вивчав феномен Ванги, за цей період збулося понад семи тисяч пророкувань, озвучених Вангою. Ставитися серйозно до пророкувань Ванги на 2022 рік, кожен вирішує для себе сам, адже серед озвучених провидицею подій збулися не всі. » – заявив в ефірі одного з російських телеканалів товариш Ванги і перекладач її пророкувань Тодор Тодоров. » на сонечку погріємося. З цією тенденцією не можна не погодитися: в списках найбагатших людей планети є люди, статки яких перевищують багатство багатьох держав. Астрологи повідомляють, що в цю дату відбудеться з’єднання Сатурна і Юпітера, планети підійдуть максимально близько один до одного і здадуться дзеркальною планетою. Коли в 1995 році я, коли ще був молодим хлопцем, розмовляв з Вангой, вона сказала, що в рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства. Касаемо войны, то Анна Федоренко сказала, что в начале апреля еще возможны боевые действия. Примечательно, что даже российские астрологи пророчат собственной родине большие проблемы из-за нападения на Украину: усиление диктатуры, глубокое экономическое падение, которое растянется на годы, и даже необходимость защищать уже собственные границы.

Мы непременно увидим усиление сил НАТО в Восточной Европе, вероятно вступление Финляндии и Швеции в Альянс. Нумерологи называют два месяца, когда наиболее вероятно завершение военного конфликта – март или май. Нельзя спрогнозировать, когда закончится война, но можно приблизить ее завершение, если союзники и партнеры нарастят поставки вооружений и боеприпасов для Вооруженных Сил Украины. Читайте также: «Поражение Путина в этой войне неизбежно»: Пионтковский пояснил, почему провалился план по захвату Украины. Ще в 1995 році Ванга говорила про біду для всього людства, яка прийде від «жовтих людей». Косторний розповідає, що Ванга завжди говорила символами, загадками, які вже сучасники намагаються інтерпретувати і прив’язувати до певних дат. На питання, хто з людей буде щасливий в її пророцтвах, Ванга говорила: «Хто зуміє відрізнити правду від брехні і зможе приробити добрі кулаки, але це буде все складніше згодом». І тому у виграші будуть лише ті, хто зможе відрізнити правду від брехні, зуміє звернутися до надійного джерела інформації. Але у всьому цьому інформаційному потоці все складніше буде відрізнити правду від вигадки. Але деякі бачать в цій заяві куди більшу проникливість Ванги – і говорять про те, що віщунка має на увазі електронні гроші. Але з усіма негараздами долі вдасться впоратися, і в цьому передбачення Ванги на 2022 рік були однозначними.

В умовах світової кризи нерозумно сподіватися на те, що ситуація за один рік може кардинально змінитися. Мова про затяжний конфлікт прогноз Олени Курилової про те, коли закінчиться війна в Україні, не містить, тобто вищі сили цього не прогнозують. Буде страшна війна в Криму, Туреччині. Зверніть увагу, скептики. Буде страшний спалах на сонці. Ванга говорила, що в світ розділиться на бідних і багатих. І вона це говорила, і чорна тінь впаде від сонця. Багато людей вірять, що Ванга володіла екстрасенсорними здібностями, і її послідовники продовжують вірити в її передбачення навіть після її смерті. Предстоящий 2022 год не будет легким, ведь людям придется решать экономические и общественные проблемы, стараться найти выход из сложной ситуации, но именно вера в Бога позволяет преодолеть трудности и понять, как нужно действовать в дальнейшем, чтобы не подвергать жизни людей испытаниям и не жертвовать человеческими судьбами, ведь именно жизнь и здоровье оказываются самыми значимыми. «Приверженность принципам открытости и недискриминации якобы делала эту систему «сложной для разрушения и легкой для присоединения», как утверждал политолог Дж.

Не то чтобы в мире никто об этом не догадывался, но регионализация, деглобализация и выстраивание альтернативных геоэкономических систем шла как бы втихую. З приводу України в 2022 році Ванга говорила досить стримано і в той же час багатозначно: «Витримала то, витримає і це. За його словами, Ванга зазвичай не давала точних вказівок на час в своїх прогнозах, але в той раз чітко говорила про п’ять двійок. Виникає питання: а що робити, коли прогнози не збулися, але треба тримати міну під час поганої гри? Він сказав, що війна йде через «російські руки», і його прогнози кажуть, що є країна, яка буквально вистачає зубами не своє і не хоче відпускати нічого. Однак варто зазначити, що достовірність екстрасенсорних здібностей Ванги не було науково доведено, а її прогнози розглядаються науковою спільнотою як псевдонаука. Крім того, її методи діагностики та лікування не ґрунтуються на наукових даних і не вважаються медичною спільнотою надійними. Крім цього, болгарська віщунка стверджувала, що «гроші розділяться на 2 потоки, поточні на схід і на захід і в зворотному напрямку». Пророцтва Ванги на 2022 рік із приводу вірусу, з одного боку, не можна назвати втішними – вона стверджувала, що люди звикнуть до смертоносної хвороби і вона «стане звичайною, як застуда». Пророцтва Ванги на 2022 рік для України і світу.