Publicado el

Украина до и после: чем закончится спецоперация России

Деяка частина екстрасенсів вважає, що у 2022 році практично нічого не зміниться. 22 числа 12 місяця 2022 року Володимир Зеленський о 2 годині ночі за київським часом виступав у Конгресі США, тим самим визначивши остаточну перемогу нашої країни над фейковою країною рф. Усі двійки «програлися» і це говорить про остаточну, безповоротну перемогу нашої країни. России не нужна оккупация страны. Здесь нужно учесть еще одну труднопрогнозируемую переменную, а именно отношение украинцев к России по итогу военных действий. Предстоящий 2022 год не будет легким, ведь людям придется решать экономические и общественные проблемы, стараться найти выход из сложной ситуации, но именно вера в Бога позволяет преодолеть трудности и понять, как нужно действовать в дальнейшем, чтобы не подвергать жизни людей испытаниям и не жертвовать человеческими судьбами, ведь именно жизнь и здоровье оказываются самыми значимыми. А вот с августа прогноз Мессинга для Украины на 2022 год становится уже не таким положительным и радостным, так как с этого месяца стоит ожидать появление определенных проблем и невзгод, которые могут сильно пошатнуть состояние страны и всех ее систем. К настоящему времени многие предсказания Матроны Московской уже сбылись, поэтому люди вправе верить и в эти события, которые могут осуществиться и даже повлечь за собой кардинальные перемены. Неудивительно, что многие люди стараются узнать предсказания Матроны на 2022 год, что ждет Украину и Россию и предположить дальнейшие события.

Раніше ми пропонували передбачення Ванги на 2022 рік. Раніше ми публікували передбачення Ванги на 2023 рік щодо України. 2024 рік буде найбільш поворотним в історії нашої країни, коли ми можемо отримати якесь китайське диво. Дослідники його передбачень стверджують, що в 1550 році алхімік почав видавати альманах «Сторіччя», пророцтва в якому будуть розписані по місяцях на кожен рік. Такий підхід Нострадамуса дозволив майбутнім поколінням тлумачити пророцтва на свій розсуд. Після взяття Мелітополя буде наш та Крим. Після 15 січня в росії буде ще одна хвиля мобілізації, вже, напевно, загальна мобілізація. Бунти в росії будуть такі ж нещадні, як і в 1917 році. Але бунтпоследние пророчества и прогнозы от Алекперова на следующий 2023 год в росії невідворотні. Китай анексує Сибір, а росії не існуватиме! Я не бачу існування росії після входження Плутона у знак водолія. Все почнеться навесні під час входження Плутона у знак водолію. До речі, минулого разу під час входження Юпітера у тілець, 2012 року, Україна прийняла Євро-2012. Володимир Зеленський, який зайняв пост головнокомандувача 20 травня 2019 року, народився 25 січня. Також буде затемнення 5 травня.

Гітлер XXI століття має зникнути приблизно після цього затемнення. У 2023 році потрібно дивитися такі дати як 20 квітня – затемнення та день народження Гітлера. Астролог і нумеролог Валерія Мамичева стверджуючи, що на початку квітня будуть позитивні зрушення на шляху до припинення конфлікту. Одна з них буде потужною – це західний Сибір, де й залишиться весь газ і нафта, тому жителям москви вже треба перебиратися до якогось Ханти-Мансійська. Нам навіть не особливо треба буде воювати за Крим, бо без моста вони не мають ні провізії, ні доставки зброї. Вони мають мера Москви Собяніна. Це буде його остання стадія. Це для нас найкращий варіант, тому що це людина, яка кладе плитку в Москві, заробляє на цьому гроші і їй абсолютно все одно, що відбувається навколо. Наголошую: це була остання серйозна атака рф по нашій енергетичній інфраструктурі. 29 грудня була остання масштабна ракетна атака російської федерації. Плутон – це смерть і руйнація російської федерації, пов’язана з водолієм.

Вожді та генсеки теж прагнули отримати консультацію щодо майбутнього. Вважається також, що Ванга зробила низку передбачень щодо майбутнього Росії та її ролі у світі. УНІАН розповість про те, що з його передбачень збулося, а які події нам ще належить пережити. Власне, це дозволяє не боятися і Третьої світової війни, бо деякі екстрасенси говорять про те, що така війна можлива, і Україна – це лише початок. Ще Ванга говорила, що потрібно уважно дивитися на дати, де багато двійок особливо напередодні Різдва. Ванга говорила, що в світ розділиться на бідних і багатих. У Західній Європі в сім’ї бідних людей народиться дитина. На питання, хто з людей буде щасливий в її пророцтвах, Ванга говорила: «Хто зуміє відрізнити правду від брехні і зможе приробити добрі кулаки, але це буде все складніше згодом». В кінці 1945 року США скидають атомні бомби на японські міста, внаслідок чого помирає величезна кількість людей. Люди, які приділяють величезну кількість часу трактуванню чотиривіршів Нострадамуса, виділяють кілька пророцтв, що збулися. Подчеркивает свою нейтральность Китай. А среди 35 воздержавшихся помимо предсказуемых участников, выброшенных Западом на обочину мировых процессов, есть такие страны, как Китай и Индия (треть населения планеты), Пакистан, Шри-Ланка, Вьетнам, Алжир, Ирак, и африканская россыпь от Мадагаскара, Сенегала, Конго до главной экономики Черного континента – Южной Африки.